הובלות במרכז

הובלות בתל אביב

מחפשים הובלות דירה בתל אביב?

 

הובלות תל אביב-הובלת דירות בתל אביב הובלת דירה אריזה ואחסנה-שילוח בינלאומי

 

מחפשים חברת הובלות בתל אביב? הובלות ישראל מתמחת בהובלת דירות בתל אביב, הובלת דירות עם אריזה מלאה ואפשרות לאחסנה לתקופות ארוכות באיזור תל אביב והסביבה. כמו כן מתמחת בהובלה אריזה ושילוח בינלאומי מנמל אשדוד באיזור תל אביב לכל נמלי העולם.

 

הובלות בתל אביב - היסטוריה

תל־אביב היא אחת הערים המרכזיות בארץ. העיר העברית הראשונה יכולה להתפאר באירועים היסטוריים חשובים שהתרחשו בגבולותיה, והיא חלוצה מבחינת התרחשותם של אירועים רבים: בה נערך שבוע הספר העברי הראשון בשדרות רוטשילד, אליה הגיע לראשונה תיאטרון "הבימה", היא הייתה הראשונה לפתוח את תחרויות הספורט של המכבייה ועוד.

גם כיום תל־אביב היא מרכז הארץ. אפשרויות התעסוקה בעיר זו רבות ומגוונות ובה ממוקמים מרכזים חשובים: מערכת הבנק של ישראל, הבורסה לניירות ערך, מערכות עיתונים והוצאות ספרים ושגרירויות של מדינות שונות. כמו כן, קיימים בתל־אביב מוסדות לימוד רבים הכוללים את אוניברסיטת תל־אביב, אוניברסיטת בר־אילן הנמצאת לא רחוק – ברמת־גן וכן מכללות שונות. בנוסף, תל־אביב עשירה במקומות בילוי, החל בפאבים ומועדונים וכלה במוזיאונים, בתי תיאטרון ואולמות קונצרטים. אז רוצים לעבור לגור בתל־אביב ולהיות במרכז העניינים?  גרים בתל־אביב ורוצים לעבור לשכונה אחרת כדי להיות קרובים יותר לתיאטרון הקאמרי? כך או אחרת, אתם זקוקים לזוגות ידיים חזקות שיובילו את חפציכם למקום המגורים החדש.

לרוב האנשים שמעולם לא הזמינו שירותי הובלת דירה מצטיירים שירותים אלה בדמותם של צעירים גברתנים הדופקים יום אחד על דלת הבית, מעמיסים על כתפיהם החסונות את המקרר ואת מכונת הכביסה ומכניסים אותם למשאית שתיקח את החפצים למקום היעד. למעשה,  הובלות דירה הם הרבה מעבר לכך. חברות ההובלה התל־אביביות מלוות את הלקוח עוד לפני ההובלה עצמה. חברות הובלה מסוימות מספקות ללקוחותיהן ערכות אריזה ומנחות אותם כיצד לארוז את חפציהם. בנוסף, מספקות החברות שירותי פריקת רהיטים לפני המעבר והרכבתם לאחר המעבר, ואפילו מציעות לסדר את הדירה לאחר העברת החפצים. יתר־על־כן, בזכות היותה אחת הערים הגדולות והמרכזיות בישראל, בתל־אביב מצויים צוותי חברות הובלה כל הזמן. זהו יתרון גדול לתל־אביבים הזקוקים למובילים בדחיפות מכל סיבה שלא תהיה. 

מה קורה כאשר יש לכם מכונית משפחתית גדולה שבה העברתם את חפציכם והשארתם בבית הישן רק את מכונת הכביסה שההורים הביאו במתנה ליום הנישואים? לשם כך קיימות הובלות קטנות. קשה למצוא שירותי הובלות קטנות ולעתים משלמים הלקוחות סכום שהוא מעבר למחיר הובלת פריט בודד. אך ישנן חברות הובלה בתל־אביב המספקות שירותי הובלות קטנות במחירים מיוחדים, גם אם מדובר בפריטים בודדים. כמו כן, בקרב חברות הובלה מסוימות קיימת מודעות לחפצים ה"בעייתיים" להעברה –  דוגמת כספת מאובטחת, אקווריום שביר או פסנתר גדול – והן נוהגות בהעברות אלה במשנה זהירות.

חשוב לזכור כי אף חברת הובלה, טובה ככל שתהיה, אינה חסינה מפני טעויות ונזקים העלולים להיגרם לחפצים בזמן המעבר. המשאית המעבירה את החפצים נתונה לפגעים: תאונות דרכים, בורות בכבישים או פניות חדות עלולים לגרום לשבירת רגל של שולחן או לניפוץ מסך הטלוויזיה. גם המוביל עצמו עלול להפיל בטעות את המקרר ולשרוט אותו. כדי להיות שלווים ורגועים בזמן המעבר לדירה החדשה, רצוי לרכוש ביטוח הובלות. כך תהיו בטוחים כי לא תפסידו כסף במקרה שבו ייגרם נזק לאחד לחפציכם. את פוליסת ביטוח הרהיטים והפריטים בזמן ההובלה ניתן לרכוש בחברות ביטוח או לרכוש ביטוח דירה הכולל גם ביטוח רכוש בעת המעבר למקום חדש. בנוסף, ישנן גם חברות הובלה המספקות ביטוח רכוש.

השאלה האם להזמין או לא להזמין את שירותיהן של חברות ההובלה במעבר דירה לתל־אביב נתונה לשיקול אינדיווידואלי. יש שיעדיפו לחסוך בכסף, להעביר את רוב החפצים בעצמם ולהיעזר בשירותי הובלה רק אם מדובר בפריטים כבדים במיוחד. אחרים יעדיפו לחסוך בזמן וישלמו גם עבור הפריקה וההרכבה או עבור סידור הדירה לאחר המעבר.


Printer
מיזם גרופ בניית אתרים באינטרנט וקידום אתרים | כל הזכויות שמורות © הובלות ישראל