הובלות במרכז

הובלות במודיעין

מחפשים הובלה במודיעין?

כולנו רגילים לקרוא לה בשמה המקוצר "מודיעין", אך למעשה, שמה המלא של העיר הוא מודיעין־מכבים־רעות. לפנים היו אלה שלושה יישובים נפרדים. ב־1990 אוחדו מכבים ורעות ליישוב קהילתי אחד: מכבים־רעות, ואילו ב־2003 אוחד מכבים־רעות עם העיר מודיעין. תושבי מכבים־רעות לא ראו בעין יפה את האיחוד עם מודיעין וחששו שזה יפגע באיכות חייהם. הם ניסו, ללא הצלחה, להיאבק בהחלטת איחוד הרשויות, ומחלוקות על רקע זה התנהלו במשך זמן רב. אך כיום, הודות להתפתחותה של העיר, רוב המחלוקות שייכות לעבר.

מעבר דירה למודיעין, או לכל עיר אחרת, אינו דבר קל ודורש תכנון ומחשבה רבה. גם מעבר דירה בתוך מודיעין עצמה אינו פשוט. כמה מאתנו באמת יודעים לארוז את החפצים בקפידה? מי יודע לפרק דלת של ארון מבלי לשבור אותה ואחר כך לחבר אותה שוב? חברות הובלת דירה עשויות לתת את הפתרון לבעיות אלה ואחרות. חברות ההובלות של מודיעין יעמידו לרשותכם אריזות מיוחדות לאחסון החפצים לצורך המעבר. כמו כן, מובילים מקצועיים יוכלו לפרק את הרהיטים לפני המעבר ולהרכיבם בדירתכם החדשה. החברות מספקות גם שירותים אחרים דוגמת שמירת חפצים לזמן ממושך – עד לסיום המעבר, הובלות מיוחדות לסטודנטים והובלות קטנות לאנשים הרוצים להעביר חפצים ספורים בלבד. אף על פי כן, איש אינו מחוסן מפני תקלות, ונזק עלול להיגרם לחפציכם גם אם הפקדתם אותם לידיהם של הטובים במובילים. לשם כך, רצוי לחתום על חוזה ביטוח הובלה מקיף כדי לקבל פיצויים אם ייגרם נזק לחפצים בעת ההובלה.  

היות שכל שירות עולה כסף, מומלץ לשקול היטב אלו שירותים ברצונכם לקבל: האם אתם יכולים לפרק את הרהיטים אך אין לכם אריזה מתאימה לאחסונם? כמה פריטים אתם צריכים להעביר? אולי תזדקקו לשירותי הובלות קטנות בלבד.


Printer
מיזם גרופ בניית אתרים באינטרנט וקידום אתרים | כל הזכויות שמורות © הובלות ישראל