הובלות בנתניה

מחפשים הובלה בנתניה?

עד שנות העשרים של המאה הקודמת אזור השרון כמעט ולא יושב על־ידי יהודים, אך בזכות רבים מאנשי העלייה הרביעית שעברו לשרון כדי לעסוק בענף הפרדסנות, האזור התפתח. כיום, נתניה היא העיר הגדולה ביותר באזור השרון ולא לחינם היא נקראת "בירת השרון". העיר גובלת עם הים התיכון ומתפארת בצוקי כורכר לאורך החוף המושכים אליה תיירים רבים מדי שנה.

החלטתם, אם כן, לעבור לגור בנתניה ולשלב בין סביבה עירונית מפותחת לבין נופי טבע מרהיבים? גרים בנתניה אך מעוניינים לעבור דירה כדי לשנות אווירה? התקשרו לאחת מחברות ההובלות של נתניה והמובילים ישמחו לעזור לכם במעבר דירה לנתניה ולהעביר את חפציכם בשלום למקום משכנכם החדש.

חברות ההובלות של נתניה מספקות ללקוחותיהם שירותי הובלת דירה מגוונים. בחברות אלה ניתן לרכוש אריזות מיוחדות להובלת חפצים, או להיעזר במנוף אם אתם גרים בבניין רב קומות ורוצים להעביר חפץ גדול וכבד דוגמת פסנתר. החברות מספקות גם שירותי הובלות קטנות. אם העברתם את רוב הפריטים לדירה החדשה ונשארו רק הפריטים הכבדים דוגמת מקרר או ארון, תוכלו לקבל שירותי הובלת דירה במחיר מוזל. בנוסף, ישנן חברות המאפשרות לרכוש ביטוח עבור הפריטים המועברים ומוכנות לשלם פיצויים אם ייגרם נזק לפריטים בזמן ההובלה. על כל פנים, קיימת אפשרות לרכוש ביטוח מעין זה גם בחברות ביטוח או במסגרת רכישת ביטוח דירה בזמן קניית הדירה החדשה.   

לסיכום, מעבר לדירה חדשה, ובייחוד לעיר אחרת, דורש תכנון רב. מומלץ לתאם מראש עם חברת הובלת הדירה את תאריך המעבר ולהגיע להסכם לגבי השירותים שברצונכם לקבל. כל שירות נוסף עולה כסף, ולכן רצוי לשקול האם כדאי להסתדר לבד בדברים מסוימים בזמן המעבר, או לחסוך בזמן ולשלם סכום גבוה יותר.


Printer
מיזם גרופ בניית אתרים באינטרנט וקידום אתרים | כל הזכויות שמורות © הובלות ישראל