הובלות בעמק יזרעאל

מחפשים הובלה בעמק יזרעאל?

עוברים לחיות בעמק יזרעאל? עוברים לחיות באיכות חיים כפרית ובסביבה מדהימה ביופיה. במועצה איזורית עמק יזרעאל שוכנים 15 מושבים, 15 קיבוצים, 7 ישובים קהילתיים ו-2 כפרי מיעוטים. אם אתם עוברים ל"עמק", כדאי שתדעו היכן עוברים הגבולות שלו: בכיוון צפון, תוחם את העמק הגליל התחתון. מפרץ חיפה תוחם את הצד המערבי שלו, עמק בית שאן והר תבור במזרח והכרמל ורמות מנשה, תוחמים אותו בדרום. יש לכם ארץ רחבה לחיות בה.

עמק יזרעאל היא מועצה גדולה, מפתחת ועצמאית והמועצה עושה כל שביכולתה להעניק לתושבי האיזור כלים לטיפוח מנהיגות וצמיחה ומהווה סוג של עירייה, המעניקה תמיכה ושירותים. החינוך בישובים הכלולים באיזור זה, מושתת על ערכיות ואיכות ומנהיג חינוך פורמאלי ולא פורמאלי ובמסגרת זו, אף קיימת המכללה האקדמית עמק יזרעאל, אשר שמה הולך לפניה.

אז החלטתם להקים את ביתכם החדש בעמק יזרעאל, בחרתם בקפידה, הכל מוכן, בית הקרקע שלכם ממתין לכם ויש לכם מקורות תעסוקה מקומיים. עכשיו נותר רק לבדוק חברת הובלה, כדי שתוכלו להעביר את תכולת הבית וחפציכם האישיים אל ביתכם החדש.

למרות שמעבר הוא לא עניין של מה בכך, מה שיכול להקל על ימי האריזה הוא העובדה שמי שבחרתם להוביל את החפצים שלכם, תהיה חברה מנוסה בהובלות, גם למרחקים ארוכים.

חברת הובלה שפתחה את פעילותה בפניכם באופן שקוף וברור, פרסה לפניכם את חוזה העבודה, על כל סעיפיו, כולל סעיפי הביטוח, לכל מקרה שלא יקרה. הרגיע את הדאגות והפחדים שלכם ותוכלו לדעת שמה שלא יקרה, אתם בידיים טובות.

תוכלו להתחיל בחיים חדשים ברגיעה, ליהנות ממיקום גיאוגרפי מהממם ביופיו, על הטבע השולט בו בכל פינה, באיזור שבו קיימות פעילויות תרבות ועידוד יצירה בארץ פלגי מים וחקלאות פורחת.


Printer
מיזם גרופ בניית אתרים באינטרנט וקידום אתרים | כל הזכויות שמורות © הובלות ישראל